O nas

Poznaj nasz zespół

Tomasz Kuc
Tomasz KucPartner / Publikacje i Projektowanie

Matematyk, który stał się drukarzem-poligrafem, drukarz-poligraf, który stał się typografem, typograf, który stał się strategiem i specjalistą od planowania publikacji. Kiedyś redaktor techniczny, teraz częściej programista i architekt informacji.

Rafał Nebelski
Rafał NebelskiPartner / Projekty fotograficzne

Autor anegdoty, która dała nazwę firmie. Kiedyś grafik i kaligraf, teraz odnoszący sukcesy fotograf (rafalnebelski.com). Ambasador marki Olympus w Polsce. Zaangażowany także w działalność edukacyjną na polu fotografii.

Alina Rybacka-Gruszczyńska
Alina Rybacka-GruszczyńskaDyrektor Artystyczny

Strażniczka stylu i dyrektor artystyczny w Foxrabbit. Teraz projektant graficzny, kiedyś architekt – ale wciąż ze szczyptą inżynierskiej dokładności. Patrzy na problem projektowy jak na organizację przestrzeni, nigdy nie tracąc z oka smaku i stylu.

Marta Duda
Marta DudaProjektant / Publikacje

Nie tylko projektuje, ale przede wszystkim uprawia magię w Adobe Indesign – i robi to szybko. Jej dewiza to: „każdą rzecz rób tylko raz, przy drugiej szukaj automatyzacji”. GREP‑uje na zawołanie. Prowadzi warsztaty z Indesigna dla studentów PJATK.

Jan Duda
Jan DudaWideo / Nowe Media

Człowiek od zadań specjalnych. Nowinki technologiczne traktuje z przymrużeniem oka. Zawsze szuka dla nich uzasadnionego zastosowania. Pracuje ze studentami na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Specjalista od wideo (również 360°), AR i VR.

Michał Nebelski
Michał NebelskiPrepress / Produkcja

Wyprodukuje – na czas i świetnej jakości – wszystko, co wymyślimy w studio. Fotograf, drukarz, szef produkcji.

Kacper Kuc
Kacper Kucpublikacje

Najmłodszy członek zespołu, zajmuje się wizualizacją informacji oraz geoinformatyką (ArcGIS). Przez jego ręce przechodzi większość map produkowanych w studio.